Energie pro bytová družstva

0

Vážená paní předsedkyně, pane předsedo bytového družstva,

v poslední době jsme zaznamenali narůstající počet problémů u klientů, kteří si uzavřeli smlouvy na energie u takzvaných „zvonkařů“. Tito sjednatelé bohužel často manipulativně operují s klienty, sází na neznalost trhu energií a pod sliby úspory upisují klienty za vysoké částky na dlouhé období. Smlouvy jsou složitě psané, dodatkované a klient v důsledku zůstává bezbranný a při problémech bez pomoci.

A proto Vás kontaktujeme. Naše společnost se zabývá energetickým poradenstvím, kdy klientům pomůžeme se zorientovat v jeho současné smlouvě a jejím nastavení a nabídneme přesné srovnání cen na trhu. Pomáháme lidem uspořit finanční prostředky především na smlouvách na energiích (el. energie a plyn), ale najdeme i úspory na vodném, stočném, osvětlení!

V důsledku toho, my i naši zákazníci nejsme lhostejní k situaci ovzduší našeho okolí a snažíme se přispívat ke zlepšení životního prostředí a zároveň snižovat náklady klienta na energie. Společnost Optimal Energy a.s., kterou v této oblasti zastupujeme, na českém trhu funguje od roku 2007 a má příznivé klientské ohlasy. Nejsme dodavatelé, jsme makléři a vycházíme klientům vstříc dle jejich přání a potřeb.

Můžeme pomoci jak vám jako bytovému družstvu tak i jednotlivcům. Naše poradenství je bezplatné.

S pozdravem

Hana Giovanna Adamová

Energetický poradce

Fin Maro s.r.o.

adamova@finmaro.cz

Share.

About Author

Leave A Reply