Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

JSME ČLENEM NEJVĚTŠÍ SKUPINY POJIŠŤOVACÍCH ZPROSTŘEDKOVATELŮ V ČR.

Naše společnost je členem RENOMIA NETWORK, největší tuzemské sítě pojišťovacích zprostředkovatelů, která poskytuje svým členům obchodní podporu, odborné know-how, mezinárodní služby a řadu dalších výhod. Díky tomuto členství využíváme pro své klienty pozici nejsilnějšího hráče na trhu a nabízíme jim nejvýhodnější podmínky.

Proč spolupracovat právě s námi

  • Individuální péče týmu odborníků přímo v místě Vašeho působení
  • Nejsilnější skupina na trhu hájí Vaše zájmy
  • Nejvýhodnější cena a podmínky
  • Komplexní služby s mimořádným nasazením
  • Moderní ochrana rizik – kvalitní risk management
  • Nadstandardní řešení škod Celosvětový servis díky exkluzivní mezinárodní síti

Historie firmy

Jsme rodinná firma s tradicí a praxí v oboru od roku 2000. Našim posláním je individuální a lidský přístup ke každému klientovi. Jsme schopni připravit mu pojištění na míru a za ty nejnižší ceny na trhu.

Společnost Fin Maro s.r.o. byla založena 13. 8. 2007 jediným společníkem Ing. Marií Trnkalovou (pracující v oboru od roku 2003). Cílem společnosti bylo pracovat v pojišťovnictví – se zájmem především o pojištění majetkové.

Postupně ke společnosti přešli zkušení samostatní pojišťovací zprostředkovatelé – Ing. Milan Trnkal, pan Václav Hanzák ze Vsetína, Ing. Purgertová z Hranic, paní Zichová z Velešovic a další. V roce 2008 začal pro společnost pracovat i syn Bc. Tomáš Trnkal a společnost se stává rodinnou.

2. 3. 2010 se druhým jednatelem stal Ing. Milan Trnkal a vznikají smluvní vztahy s dalšími novými sjednateli.

Sídlo společnosti od počátku až dosud je na stejné adrese – Vrahovická 2527/5 v Prostějově. Zpočátku jedna malá kancelář s přepážkou pro jednoho sjednatele a max. 2 klienty, ale s růstem společnosti se prostory zvětšovaly až do současné podoby, kdy obýváme téměř celé patro.

Společnost si pronajímá další vlastní kanceláře – v Přerově, ve Vsetíně, v Prostějově na Demelově ulici a ve Frýdku - Místku.

Zásadně se po celou dobu nezměnilo zaměření podnikatelských aktivit – společnost je smluvním partnerem všech velkých pojišťoven na českém trhu, v detailu se zaměřením na neživotní pojištění (zejména vozidel, nemovitostí, domácností, odpovědnosti, zdravotní pojištění cizinců, cestovní a úrazové pojištění). Naší druhou doménou je kompletní pojišťovací servis pro firmy – máme několik velkých a spoustu drobných - věrných a spokojených klientů. Naši klienti vědí a poznali, že jsme s nimi v časech nejen dobrých, ale i horších.

Spolupracující sjednatelé mají k dispozici náš vynikající evidenční systém KVATRO – naleznou v něm všechny smlouvy, zrušenky, hlášenky, informace o provizích, skeny dokumentů i kontakty na svoje klienty. V tomto systému mohou využít tzv. bleskovou nabídku – pro srovnání pojišťoven a dále možnost sjednat přímo i smlouvu.

Společnost příliš nespoléhá na reklamu, nejvíce se jí osvědčuje péče o stávající klienty a doporučení.

Základní informace

Společnost splňuje všechny zákonem stanovené podmínky pro neomezené provozování činností spojených s pojišťováním občanů i podnikatelských subjektů:

  • je zapsána u Krajského soudu v Brně, IČO 277 42 458, oddíl C, vložka 56024

Výpis z Obchodního rejstříku

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Fin Maro s.r.o.
Vrahovická 2527/5
Budova Agroservisu Šálek
796 01 Prostějov

finmaro@finmaro.cz
+420 582 334 639