Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

RENOMIA získala podíl v chorvatské jedničce a vstupuje do dalších dvou zemí

16. srpna 2021 – RENOMIA úspěšně završila jednání o své další expanzi v rámci střední a východní Evropy (CEE). Získala 30% obchodní podíl v jedničce chorvatského trhu, společnosti FORTIUS INTER PARTES d.o.o. (Fortius). Touto akvizicí RENOMIA významně posiluje svou stávající pozici v Chorvatsku a zároveň vstupuje do dvou nových zemí – Slovinska a Bosny a Hercegoviny, kde má Fortius své pobočky. Celkově tak bude RENOMIA GROUP působit již v 10 zemích CEE s 2 500 spolupracovníky a pro své klienty spravovat pojistné v hodnotě 14,4 mld. Kč.

RENOMIA získala podíl v chorvatské jedničce a vstupuje do dalších dvou zemí „Cílem RENOMIA je zajistit pro klienty nejlepší podmínky pojištění. Důležité je, že tyto služby zajistíme kdekoli na světě. Jen několik měsíců od vstupu do Lotyšska opět rozšiřujeme svůj regionální záběr v regionu střední a východní Evropy. Díky partnerství se společností Fortius nyní vstupujeme také do Slovinska a Bosny a Hercegoviny. Mám radost, že se nám i v době pandemie daří naplňovat naši vizi být předním pojišťovacím makléřem v regionu CEE a zajišťovat pro klienty nejlepší mezinárodní služby. Tato rozvojová regionální strategie má mnoho výhod pro všechny klienty RENOMIA GROUP. S týmy napříč zeměmi sdílíme své zkušenosti, know-how i technologie, a to nám umožňuje poskytovat klientům stále kvalitnější a komplexnější servis. Díky spojení s naším spoluakcionářem Gallagher mohou naši klienti využívat také zázemí světové mezinárodní sítě pokrývající 150 zemí světa“, říká ředitelka RENOMIA Jiřina Nepalová. 

Naší nejnovější zahraniční akvizicí jsme téměř na den přesně oslavili 28 let svého působení v oblasti pojištění a risk managementu. Stále zlepšujeme nabídku služeb a produktů, rozvíjíme oborové specializace, abychom co nejlépe podpořili své klienty a přinesli nejvýhodnější podmínky.

„Poskytujeme služby řadě českých a regionálních firem podnikajících v CEE a po celém světě. Jsem hrdá, že reprezentujeme ve světě nejen RENOMIA, ale i Českou republiku jako centrum špičkových služeb pro tak velký region. Chci poděkovat našim klientům a kolegům, kteří se na tomto rozvoji každý den podílejí,“ doplňuje Jiřina Nepalová.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Fin Maro s.r.o.
Vrahovická 2527/5
Budova Agroservisu Šálek
796 01 Prostějov

finmaro@finmaro.cz
+420 582 334 639