Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Žebříček Forbes: RENOMIA je v TOP40 největších rodinných firem Česka

Časopis Forbes každoročně zveřejňuje přehled největších rodinných firem v ČR. V tom letošním je jich 160 a RENOMIA patří nádherné 39. místo – meziročně si společnost polepšila o tři příčky.

Nepalovi

„V České republice je mnoho skvělých rodinných firem a my jsme velice hrdí na to, že jsme součástí tak prestižní společnosti podnikatelů,“ říká Jiřina Nepalová, zakladatelka RENOMIA.

Jiřina Nepalová založila RENOMIA v roce 1993 spolu se svými syny Jiřím a Pavlem. „Od začátku jsme měli společnou vizi a pro ni jsme dokázali nadchnout dnes již více než 2 000 spolupracovníků, kteří v rámci RENOMIA GROUP pracují v osmi zemích střední a východní Evropy. Moc jim za vše děkuji. Díky společnému přesvědčení, že naši klienti si zaslouží jen ty nejkvalitnější služby, se můžeme radovat ze všech úspěchů, kterých se RENOMIA daří dosahovat,“ dodává Jiřina Nepalová.

„Blahopřejeme každé z rodinných firem, které se umístily v žebříčku Forbes, ale i všem těm, které tam dosud nejsou a den co den poctivě pracují na svém rozvoji a vytvářejí „rodinné stříbro“, z něhož budou mít užitek i další generace lidí v ČR,“ uzavírá ředitelka RENOMIA.   

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Fin Maro s.r.o.
Vrahovická 2527/5
Budova Agroservisu Šálek
796 01 Prostějov

finmaro@finmaro.cz
+420 582 334 639